KONST / Litografier / Litografi 8461497
nr 846 1497
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, Emil Johanson-Thor (1889-1958), gårdsmoti, signerad, 1952, 135/320, motivets mått: 27x39
Utrop:
300 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:12:06
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor